Hakkımızda


2021 Yılında Akdeniz Sanayi Sitesi 5043 Sk. No:3 Kepez/ANTALYA’da, ”Hidroant Hidrolik Pnömatik Makina Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti” Ünvanı İle Kurulan Şirketimiz; Aşağıda Listelenen Ürünlerin Satışını Yapmakta Olup, Birden Çok Markanın da Antalya Bayiliğini Yapmaktadır.

Hidrolik Ürünler
İtal ve Yerli Hidrolik Pompalar, Hidro Motorlar, Yön Kontrol Valfleri, Yardımcı Valfler, Hidrolik Aküler, Filtre ve Filtre Elemanları, Redüktörler ve Yedek Parçaları, Yürüyüş Paletleri, Hidrolik Yağ Soğutucuları, Hortum Tamburları, Halat Tamburları, Çember Dişliler, Stabilizörler, Rotary Actuatörler, Hidrolik Ölçüm Ekipmanları, Güç Üniteleri, Fren Valfleri, Akış Bölücüler, Sızdırmazlık Ürünleri, Kastaş Keçeler, Yağ Keçeleri, Oring Çeşitleri, Hortum Rekorları, Bağlantı Rekorları, Hortum Çeşitleri ve Yavru Şanzıman (P.T.O) Çeşitleri.


Pnömatik Ürünler
Kontrol Sistemleri, Valf Çeşitleri, Tahrik Elemanları, Hava Hazırlayıcılar, Bağlantı Rakorları, Hortum Çeşitleri, Hava Motorları, Vakum Teknolojileri.


Elektronik Ürünler
Moment Kontrol ve Güvenlik Sistemleri, Radyo Kontrol Kumanda Sistemleri, Kablolu Kumanda Sistemleri, Sürüş Kartları, Joystickler, Sensörler, Kablo Tamburları ve Yük Hücreleri.

 
Yükleniyor...